Вступ

У даному розділі нашого сайту ми зібрали для Вас рекомендації, як правильно вибрати вхідні двері, а також швидко та безпечно замовити їх напряму з нашого підприємства.

 

 

2

вибір матеріалу

У даному розділі Вам потрібно вибрати матеріал яким буде облицьований металевий каркас вхідних дверей.

Зробіть Ваш вибір, зробивши клік курсором мишки по назві матеріалу під фотографією.

3

Вибір кольору

Наступним кроком після вибору матеріалу облицювання, буде вибір кольору лакофарбових матеріалів (ДУБ) або кольору плівок ПВХ (МДФ).

В цьому розділі, Вам також належить вибрати колір встановленої на двері фурнітури (накладка на замок, броненакладка, кільце броненакладки, ручки, вічко) та колір решітки, у разі якщо це двері зі склопакетом.

УВАГА!!! Колір зовнішнього і внутрішнього облицювання двері вибирається окремо.

4

Вибір розміру

У даному розділі Вам потрібно вказати установчі розміри дверної коробки.

Якщо це одностулкові двері, зробіть клік мишею по потрібному Вам розміру з першої колонки, якщо двостулкова, виберіть розмір з другого стовпця, якщо ж серед стандартних розмірів немає відповідного Вам, впишіть бажані розміри в поле висота і ширина під третім зображенням.

5

вибір серії

Серія - найголовніший пункт при виборі дверей!

У даному пункті Вам буде необхідно ознайомитися з порівняльною таблицею серій, так як кожна серія має певні відмінності по взломостійкості, теплопровідності, звукоізоляції. Чим вище серія, тим вище технічні показники.

6

вибір сторони відкривання

У даному розділі Вам потрібно вказати сторону відкривання дверей (вправо або вліво), а також вибрати сам тип відкривання (Зовнішнє або внутрішнє відкривання).

7

вибір додаткової комплектації

У цьому розділі Ви можете доповнити запропоновану нами комплектацію серії, наприклад: замінивши циліндр, встановивши броненакладку фірми "Mottura" або ж додаткові точки замикання дверей (механіка 3А і 4А).