Про компанію

У 2000 році на півдні України в старовинному місті Берислав було організовано наше підприємство.

Місцевість, де нині розташована компанія "Берислав" Doors Technologies, своєю історією сягає в глибину століть. Саме тут знаходилася переправа через Дніпро, за володіння якою точилася запекла боротьба протягом тисячоліття. Це були ворота в Азію і вихід до Чорного моря, Це були двері, які об'єднують народи в просторі і часі.Символічно, що саме на цьому місці було організовано виробництво вхідних дверей.

Сьогодні компанія "Берислав" Doors Technologies є лідером на ринку України, спеціалізованим підприємством з потужними виробничими можливостями. Завдяки нестандартним новаторським рішенням і високій якості продукції, ми задовольняємо будь-які вимоги наших замовників.

Бренд компанії "Берислав" Doors Technologies орієнтований на широку аудиторію. Асортимент нашої продукції налічує більше тисячі моделей з цінних порід дерева і штучних матеріалів. Для обробки дверей ми застосовуємо ручне різьблення, художню ковку і елементи скління.

Продукція компанії "Берислав" Doors Technologies успішно реалізується не тільки на території всієї України, а й у багатьох містах Росії, Білорусі, Казахстану, Азербайжана і Молдови.

Про виробництво

Компанія "Берислав" Doors Technologies - це сучасне виробництво вхідних металевих дверей. Ми зайняли гідне місце на ринку завдяки нестандартним новаторським рішенням і високій якості щоденної роботи.

Продукція виробляється на сучасному обладнанні, висококваліфікованими працівниками.

Для виробництва дверей ми закуповуємо матеріали та комплектуючі найвищої якості у відповідальних виконавців.

Система контролю якості налаштована на кожному етапі виробництва: від закупівлі матеріалів до транспортування готової продукції.

Продукція компанії "Берислав" Doors Technologies сертифікована державною системою сертифікації України «УкрСЕПРО»: «Двері металеві протиударні вхідні 1-ї категорії міцності проти злому з межею вогнестійкості одну годину.